“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti.Ajo solli në jetë vogëlushen që e pagëzoi me emrin Gaia dhe nuk priti gjatë të niste pushimet pas lindjes së bebushes, po ashtu edhe shëtitjet e ëmbla me të.

Sot bëhen dy muaj nga ardhja e vogëlushes në jetë dhe mami Olta nuk ka ngurruar të bëjë një postim tepër të bukur në rrjetet sociale.

“Gaia, perëndesha e zemrës sime. 2 muaj që më bën të fluturoj!”, – shkruan Olta, teksa ka postuar një foto ku shihet këmba e Gaias.

TAGS