Per Sarën ka dal vera, befason me veshjen e saj kur del me pi kafe

Per Sarën ka dal vera, befason me veshjen e saj kur del me pi kafe

Ditët e nxehta që po mbizotërojnë në këtë fillim të muajit nëntor , po lejojnë që shumë personalitete të njohura të instagramit të shfaqin stilet e tyre.

Një ndër blogeret më të njohura shqiptare është Sara Hoxha e cila shfrytëzon profilin e saj në instagram që të shfaqë stilin e saj .

Falë shijeve të saja në veshje dhe falë ndjekësve të saj të shumtë , Sara ka arritur që të krijoj marrëveshje fitimprurëse me kompani të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Së fundi ajo ka postuar një foto duke pirë kafe nën rrezet e diellit ku shfaqet e veshur sikur të ishte ditë vere.

Sara Hoxha, është bërë e njohur për publikun që kur tregoi se është në lidhje dashurie me reperin e njohur, Ledri Vula.

Lidhja e tyre mori kahje tjetër e u bë më e fuqishme, kur ata u bënë prindër të një vajze. /ORAinfo/

TAGS