“Për ju më ka plasur zemra”, Arjan Konomi tregon gjithçka për marrëdhënien e Mevlanit dhe Ledjanës

“Për ju më ka plasur zemra”, Arjan Konomi tregon gjithçka për marrëdhënien e Mevlanit dhe Ledjanës

Pak ditë më parë, Ledjana u largua përfundimisht nga emisioni “Për’puthen”.


Permes një postimi në “Instagram”, ajo sqaroi se largimi I saj nuk kishte të bënte me Mevlanin, por me akuzat që i janë bërë për një lidhje jashtë emisionit. Ndonëse nuk është më pjesë e “Përputhen”, duket se Ledjana dhe Mevlani po e vazhdojnë njohjen e tyre jashtë.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar së fundmi, një video ku shfaqet pranë dyshes.  “Gjatë gjithë kësaj kohe, në 9 muaj në “Përputhen”, shumë njerëz më kanë plasur shpirtin, ama për dy veta më ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë këta? Ja I kam këtu pranë”, është shprehur opinionisti.

TAGS