Për Andrrën e Sinanin është akoma verë, shikoni ku po i shijojnë pushimet

Për Andrrën e Sinanin është akoma verë, shikoni ku po i shijojnë pushimet

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Duket se për Andrrën e Sinanin është akoma verë dhe ata po i shijojnë pushimet./ORAinfo/

TAGS