Pëlqehet balada e Shkurte Gashit dhe Brunos

Pëlqehet balada e Shkurte Gashit dhe Brunos
12:02 | 9 Tetor 2019

Balada e Shkurte Gashit dhe Brunos po pritet shumë mirë në publik.

Shkurte Gashi dhe Bruno pesë ditë më parë publikuan projektin e tyre të ri me titull “Jetën tënde”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë është e punuar nga Flori Mumajesi, ndërsa ia shoqëruan edhe videoklipin e punuar nga “Imagine Films”.

Projekti po pritet shumë mirë nga publiku, deri tani ka marrë më shumë se dy milionë klikime në kanalin YouTube dhe mori komente pozitive edhe nga estrada. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS