Pasi zbuloi se do martohej me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina shfaqet e përqafuar me mashkullin misterioz

Pasi zbuloi se do martohej me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina shfaqet e përqafuar me mashkullin misterioz

Pasi la qelinë e burgut, u zbulua dhe historia e dashurisë së Fjolla Morinës me Fisnik Sylën, me të cilin gjendej në makinë kur u ndalua.  Ndërkaq ditën e djeshme ajo ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet duke u përqafuar një mashkull, fytyrën e të cilit nuk e zbulon.Ndërsa bie në sy se ka etiketuar në këtë video këngëtarin e ri Bardhyl Idrizi. Nuk ndihet nëse është ai vet në këtë video, sepse përderisa zbulon emrin s’do të kishte arsye t’i fshihte fytyrën. Ajo shfaqet në krahët e tij, teksa e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “Zemra ime!”.

TAGS