Pasi u bë bionde, Learta ndryshon sërish stilin e flokëve

Pasi u bë bionde, Learta ndryshon sërish stilin e flokëve

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ajo është bërë sërish bionde dhe tani i ka hekurosur flokët e po duket shumë bukur./ORAinfo/

TAGS