Pasi i preu flokët shumë shkurt, Dafina Zeqiri ndryshon drastikisht pamjen

Pasi i preu flokët shumë shkurt, Dafina Zeqiri ndryshon drastikisht pamjen

Dafina Zeqiri është artiste që rrezikon shumë kur është fjala për pamjen.

Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme publikoi disa fotografi, në të cilat u shfaq me flokë të shkurtëra, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, ajo sot vendosi që të shfaqet sërish me stil tjetër, kësaj radhe ajo kishte ngjitur flokët dhe erdhi si një bjonde joshëse.

Ky ‘look’ ishte krejtësisht ndryshe prej atij me të cilin e kemi parë dje këngëtaren.

Kujtojmë se “Rofe” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, që po pëlqehet nga publiku. /Lajmi.net/

TAGS