Pas ‘zhurmës’ rreth largimit, Cozman shfaqet pranë anëtarëve të “Babastars”

Pas ‘zhurmës’ rreth largimit, Cozman shfaqet pranë anëtarëve të “Babastars”
16:48 | 28 Nentor 2019

Cozman është kthyer tek ‘dostat’ e vjetër’.

Në fillim të vitit, Cozman habiti të gjithë ku përmes një videoje bëri të ditur se do të pauzojë nga muzika, shkruan lajmi.net.

“S’po mundem më me repera fallco. Këta nuk ishin kërkah”, ishin fjalët e reperit, të cilat supozohej se u janë dedikuar anëtarëve të Babastars,

Por, tani duket se reperi ka sqaruar mosmarrëveshjet me anëtarët e labelit, andaj u shfaqën bashkë në një fotografi.

Bashkë me Cozman ishte Geti, Majk, Marshal Jungle dhe menaxheri i tyre, Dekorim Sahiti. /Lajmi.net/

TAGS