Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën.

Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo.

Por, sigurisht që më të pikëlluarit janë djemtë e së ndjerës.

Roberti, pas vdekjes së nënës ka marrë vendim që ta pezullojë emisionin ‘Robi plaket kur don vetë’ deri në shkurt./ORAinfo/

TAGS