Pas vaksinimit, partneri i Fjolla Morinës infektohet me variantin Delta!

Pas vaksinimit, partneri i Fjolla Morinës infektohet me variantin Delta!

Bashkëshorti i këngëtares Fjolla Morina është infektuar me koronavirus. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në instagram derisa tregoi se nuk po ndihet mirë.


Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në instagram dhe tregoi se nuk po ndihet dhe aq mirë.

“Të dashur miq edhe pse i vaksinuar, jam infektuar me virusin Covid-19 me variantin Delta. ”Nuk po ndihem aq mirë, por sigurisht po të mos isha i vaksinuar do të isha edhe më keq. Porosia ime për të gjithë është: Ju lutem vaksinohuni sa më parë, është e vetmja zgjidhje për të mposhtur këtë virus”- shkroi ai në rrjetet sociale.

TAGS