Pas “tradhtisë”, kapen bashkë Bora me Athdheun, ndalohen nga Policia

Pas “tradhtisë”, kapen bashkë Bora me Athdheun, ndalohen nga Policia

Bora Zemani dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia!

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediet rozë.

Trekëndëshi Donald-Bora-Beatrix më së shumti ka prekur moderatoren e cila deri më tani nuk ka reaguar për asgjë.Së fundi,
Kryefjala.com ka siguruar disa foto ku shihet Atdheu teksa ndalohet nga policia dhe në veturën e tij sipas këtyre burimeve është Bora Zemani.

Më poshtë gjeni pamjet