Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

Liam Payne i ka dhënë fund romancës me Naomi Campbell.

Liam Payne dhe Naomi Campbell pas katër muajsh romancë, i ka ndarë rrugët, shkruan lajmi.net.

Çifti asnjëherë nuk e kishin pranuar publikisht lidhjen, por burime të “TheSun” thonë se dyshja janë ndarë, pasi modelja është mërzitur nga këngëtari.

Pas ndarjes, Liam është fotografuar në festivalin e këngës “Coachella”, i cili po mbahet në Kaliforni.

Ai ishte veshur me pantallona të shkurtër dhe bluzë të bardhë, të cilën e kishte larguar pas pak kohësh. /Lajmi.net/

TAGS