Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi nis pushimet në Shëngjin, ja kush e shoqëron (Foto)

Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi nis pushimet në Shëngjin, ja kush e shoqëron (Foto)

Modelja e njohur Oriola Marashi pas ndarjes me futbollistin Eroz Grezda dhe pushimeve në Kroaci, ka zbuluar se ndodhet në Shëngjin.Tashmë nën shoqërinë e modeles, ndodhet dikush tjetër, por jo një mashkull. Bëhet fjalë për modelen Kejvina Kthella. Vajzat përmes postimeve në ‘Instagram kanë treguar se ndodhen në të njëjtin vend dhe po shijojnë disa ditë buzë detit.

Modelja Marashi i ka dhënë fund lidhjes së saj me futbollistin. Me një search në rrjetet e tyre sociale vihet re se dyshja kanë fshirë fotot dhe kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami.

TAGS