Pas ndarjes Mozzik flet për Loredanën: Është nëna e fëmijës tim

Pas ndarjes Mozzik flet për Loredanën: Është nëna e fëmijës tim

Mozzik ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, por këtë herë si i ftuar në një program të njohur televiziv. Ai ishte i ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, ku foli për jetën e tij private dhe ndarjen e shumëpërfolur me Loredanën, nënën e vajzës së tij Hana. I pyetur nga Luana reperi ka ndarë disa […]

TAGS