Pas lindjes Yllka Kuqi ekspozon turpin e saj si ‘peshk’, fustani i saj i tejdukshëm bie në sy

Pas lindjes Yllka Kuqi ekspozon turpin e saj si ‘peshk’, fustani i saj i tejdukshëm bie në sy

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet shumë përvëluese në rrjetet sociale.

E veshur me fustan të ngushtë e pa riçipeta, Yllka shkrin të pranishmit në ndejën e fundit.

Për më tepër shikoni fotot dhe vlerësojeni vet dukjen e saj provokuese. /ORAinfo/

TAGS