Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS