Pas i dha fund beqarisë, Fjolla po flladitet nën hijen e fikut

Pas i dha fund beqarisë, Fjolla po flladitet nën hijen e fikut

Fjolla Krasniqi po kënaqet nën hijen e fikut.

Për disa javë me rradhë ajo ishte një nga personazhet më të përfolur të shoubizit në vend.

Këngëtarja Fjolla Krasniqi i dha fund beqarisë dhe për muaj mjalti ishte në Maldive.

Fjolla ende po postin fotografi të ndryshme nga vendi i bukur egzotik ku që droj për disa ditë me të shoqin, shkruan kosovarja.

Fjolla, sot ka postuar edhe nje foto shumë të bukur nga Maldivet, ku shihet nën hijen e një fiku të madh.

TAGS