Pas humbjes së të atit, Enca rikthehet me një mesazh: Çdokush po kalon një betejë

Pas humbjes së të atit, Enca rikthehet me një mesazh: Çdokush po kalon një betejë

Vetëm disa ditë më parë, Enca humbi njeru e saj më të shtrenjtë, babain Sokol Haxhia, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje të rëndë.

Përmes një postimi në “Instastory” ajo falenderoi të gjithë personat që i kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e dërguara në momentet e vështira që po kalon.

Pas një pauze prej disa ditësh, Enca u rikthye në “Instagram”, duke dhënë një mesazh të fortë bashkangjitur me foton e postua. “Çdokush po kalon një betejë për të cilën ti nuk di asgjë, kështu që ji i sjellshëm”-shkruante këngëtarja krah fotos.

TAGS