Pas dramës së madhe, reagon për herë të parë Bora

Pas dramës së madhe, reagon për herë të parë Bora

Ajo është njëra nga personazhet më të përfolura në show-bizzin shqiptar.
Prezantuesja Bora Zemani ka thyer heshtjen, duke postuar në llogarinë e saj
në Instragam.

Ajo ka bërë postimin e parë pas afro gjashtë ditësh dramë të jashtëzakonshme mes Donaldit dhe Beatrix.

Bora ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e “Përputhen Prime” ditën e djeshme ku shfaqet në top formë.

TAGS