Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen Selvije Jao. Kjo e fundit i ka bërë dhe tre kërkesa publikisht partnerin të saj.Përmes një postimi në rrjetet sociale, Selvija i ka kërkuar këngëtarit një jetë modeste, një shtëpi të vogë dhe nje bebe.

“1 jetë modeste. 1 shtëpi të vogël si kjo me njerëzit e dashur dhe 1 bebush të vogël. Të lutem Shpat Kasapi”, ka shkruar Selvija përkrah një videoje. Ndërsa Shpati ka shkruar:  U kry.

TAGS