Paris Saint-Germain përgatitet për më të keqen

Paris Saint-Germain përgatitet për më të keqen

Paris Saint-Germain po përgatitet për më të keqen.

Thomas Tuchel mund t’i jap fund aventurës si trajner i kampionëve të Ligue 1, PSG.

Starti jo i mirë i sezonit dhe mosmarrëveshjet me drejtorin sportiv, Leonardo, kanë prishur atmosferën në skuadër, dhe zëvendësimi i gjermanit është duke u menduar.

PSG në shtatë xhirot e para të Ligue 1, ka pësuar dy humbje, duke u renditur në vendin e dytë, pas Lille.

Ata befasuan me humbjen nga Manchester Unitedin në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve.

Alternativa e parë e PSG sipas raportimeve në media mbetet Massimiliano Allegri.

TAGS