Pamje nga moment kur Ramos arrin në zyrat e PSG-së

Pamje nga moment kur Ramos arrin në zyrat e PSG-së

Sergio Ramos tashmë ndodhet në zyrat e klubit të Paris Saint Germain.

El Chiringuito ka publikuar pamje të ish kapitenit të Real Madridit në PSG, ku së shpejti do të zyrtarizohet si lojtari më i ri i klubit francez.

Ai është pritur nga shumë tifozë, atje ku raportohet se ka kaluar tashmë testet mjekësore dhe pas pak do të kompletojë transferimin te klubi francez.

Ramos do të nënshkruajë kontratë deri më 2023 me PSG-në dhe do të fitojë 15 milionë euro në sezon.

Pamje…

TAGS