Pak para ndeshjes me Man United, City konfirmon raste të reja me COVID-19

Pak para ndeshjes me Man United, City konfirmon raste të reja me COVID-19

Edhe tre pjesëtarë të Manchester Cityt dalin pozitiv me koronavirus.

Manchester City ka konfirmuar se tre pjesëtarë të klubit kanë dalë pozitivë me koronavirusin.

Scott Carsoni, Cole Palmeri dhe një anëtar i stafit janë testuar pozitivisht për COVIDIN-19.

Të dy lojtarët tani do të vëzhgojnë një periudhë të vetizolimit në përputhje me protokollin e Premier Leagues dhe Qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar për karantinën.

TAGS