Pak para martesës, Fjolla Morina pranon edhe një dhuratë nga biznesmeni

Pak para martesës, Fjolla Morina pranon edhe një dhuratë nga biznesmeni

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë nga i dashuri i saj Fisnik Syla.

Ajo ndau me ndjekësit e saj fotografinë ku shihen dy telefona të mençur – iPhone 12, pra modelin e ri.

Këngëtarja thjeshtë etiketoi të dashurinë e saj në postim bashkëngjitur me emoji me sy zemra dhe zemër.

Nëse nuk e dini, Fjolla ka kohë që ka nisur lidhjen me Fisnikun, me të cilin ajo po ndjehet shumë e lumtur.

TAGS