Pak para lindjes së djalit, Klea Huta pozon me barkun e rrumbullakosur

Pak para lindjes së djalit, Klea Huta pozon me barkun e rrumbullakosur

Së shpejti çifti i njohur i shoëbiz-it, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Në fillim të shkurtit Klea konfirmoi shtatzaninë, ndërsa ditën e djeshme ajo postoi një foto në rrjetin sociale `Instagram` ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur .

“Mos u vono të nxitosh o shpirti im”, shkruante Klea bashkangjitur fotos,ku nuk munguan as urimet e shumta të miqëve.

Së fundmi, një tjetër foto e saj është shfaqur në ekspozitën `Portret Jete`, të fotografes Anjeza Dyrmishi.

Elgiti dhe Klea do të bëhen prindër të një djali. Dyshja i thanë `po´ njëri-tjetrit në një ceremoni intime në shkretëtirën Agafay në Marrakesh, Marok. Ndonëse fotot u publikuan më 26 janar, është ende e paqartë se kur ndodhi ceremonia private.

TAGS