Pak para lindjes, Genta befason me veprimin e saj

Pak para lindjes, Genta befason me veprimin e saj

Genta Ismajli së shpejti do bëhet nënë për herë të parë

Madje , ajo është në pritje të dy binjakëve, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo ka zbuluar se po bëhet nënë, mediat kanë qenë shumë të interesuara për jetën dhe përditshmërinë e saj.

Ajo ka zgjedhur që për një kohë këtë lajm ta mbajë larg syrit të publikuar e mediave rozë. Tani kur gjithçka është e hapur, Genta ka një pyetje për ndjekësit e saj.

Ajo ka qenë kurizore të dijë se çfarë mendimi kanë publiku për gjininë e bebeve të saj. Shikoni postimin e saj të fundit./ORAinfo/

TAGS