Pak ditë para se të lindë, Genta befason me imazhin që sapo ka publikuar!

Pak ditë para se të lindë, Genta befason me imazhin që sapo ka publikuar!

Genta Ismajli së shpejti do bëhet nënë për herë të parë

Madje , ajo është në pritje të dy binjakëve, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo ka zbuluar se po bëhet nënë, mediat kanë qenë shumë të interesuara për jetën dhe përditshmërinë e saj.

Ajo ka zgjedhur që për një kohë këtë lajm ta mbajë larg syrit të publikuar e mediave rozë.

E ditë më parë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me barkë të fryrë.

Ndërsa sot, Genta ka befasuar me postimin e saj.

Ajo ka fotografuar fytyrën e saj nga afër ku e shfaqet edhe një puthje në faqe.

E pak ditë para se të sjell në jetë dy binjakë, Genta po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

TAGS