‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

‘Pajtesa’  bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet me një kurorë në kokë. Duket se ‘Pajtesës’ i ka mbetur merak që të marrë pjesë në ndonjë konkurs bukurie.

Ajo po duket si miss në imazhin e fundit. /ORAinfo/

TAGS