Pa asnjë cent Juventusi po ia merr super-lojtarin Milanit

Pa asnjë cent Juventusi po ia merr super-lojtarin Milanit

Juventusi e do me çdo kusht lojtarin e Milanit.

Alessio Romagnoli, është gati të përfundojë kontratën e tij me Milanin, dhe Juventusi është atje në garë për të përfituar pas situatës së rinovimit,përcjell ORAinfo.

Nuk ka pasur një propozim konkret tani për tani, kështu që bianconerët janë gati të bashkohen dhe të përpiqen të marrin mbrojtësi në një transferim falas./ORAinfo/

TAGS