Oriola Marashi reagon pas protestës për abuzimin seksual: Disa persona i shesin shpirtin djallit, në fund…

Oriola Marashi reagon pas protestës për abuzimin seksual: Disa persona i shesin shpirtin djallit, në fund…

Modelja e njohur Oriola Marashi para se të mbahej protesta kundër abuzimit seksual u bëri thirrje të gjithë shqiptarëve që të bashkoheshin, ndërsa shtoi se “ishalla nuk vini, edhe kush ka fol gam gam, do i kthehet në ham ham personalisht”.Pas protestës, Oriola ka reaguar sërish përmes një postimi në ‘Instagram’, ku shkruan se ata që bënë si moralista në rrjetet sociale, nuk ishin të pranishëm.

“Ju thashë që do ju tregoja për protestën sot dhe siç e parashikova të gjithë ata që bën si moralista dhe thanë ‘pse nuk dilni për hallet e popullit shqiptar’ nuk ishin aty. E kuptoj që në mënyrë që pëlqehesh nga publiku apo për lajme disa persona online i shesin shpirtin djallit, por në fund veprat kanë rëndësi jo llafe të tepërta” shkruan ndër të tjera Oriola.

TAGS