Olsi rrethohet nga vajzat në jaht, ja reagimi i partneres së tij (Video)

Olsi rrethohet nga vajzat në jaht, ja reagimi i partneres së tij (Video)

Aktori Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar. Dyshja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndajnë video të ndryshme gazmore me ndjekësit.Së fundmi, ka qënë Egli ajo që ka ndarë disa video në ‘Instastory’, të cilat janë shkëputur nga videoklipi i ri që po xhiron Olsi. Në një ndër video-t, vihet re aktori i cili ndodhet në jaht i rrethuar nga disa vajza.

Ah, Olsi Bylyku për ty paska qenë jeta mor djalë. Ma bëre jetën si deshe, bravo bravo”,- thotë Egli, ndërkohë Olsi ia kthen: “Faleminderit, faleminderit!”.

Olsi po xhiron klipin e ri “Diablo”, për të cilin nuk ka ende një datë publikimi.

TAGS