Olsi Bylyku rrëfen momentin e sikletshëm me aktorin e njohur: Më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte

Olsi Bylyku rrëfen momentin e sikletshëm me aktorin e njohur: Më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte

Aktori i humorit, Olsi Bylyku i ftuar në emisionin “Expuls”, foli rreth skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”.Olsi tregoi se xhirimet e kësaj skene kanë qenë shumë të sikletshme, pasi u bënë 6 dubla.

”E kisha harru… Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skenën.

O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”, u shpreh ai.

TAGS