Nusja e Shpëtimit habiti të gjithë, sot u shfaq me një stil krejt ndryshe

Nusja e Shpëtimit habiti të gjithë, sot u shfaq me një stil krejt ndryshe

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në fotot e fundit ajo shihet me një stil ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS