Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në pamjen e fundit ajo shihet se e ka ndryshuar stilin dhe po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

TAGS