Nusja e Kemalit vjen me imazhet më të ëmbla me djalin, shikoni sa i ka ngjarë ai

Nusja e Kemalit vjen me imazhet më të ëmbla me djalin, shikoni sa i ka ngjarë ai

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të nja djali.

Sot, Fahriye ka postuar disa imazhe me djalin, e i cili duket se ka marrë nga tiparet e të dy prindërve./ORAinfo/

TAGS