Nusja e Goldit na prezanton me tortën ‘gjigante’ që mori për djalin

Nusja e Goldit na prezanton me tortën ‘gjigante’ që mori për djalin

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar tortën gjigante që pranoi për djalin./ORAinfo/

TAGS