Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun 

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun 

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun 

Moderatori shqiptar e ka puthur ‘live’ në emision, Arjola Shehun.

Në profilin e tij në Insatgram, Kelvi e ka publikuar një video në të cilën shihet duke e puthur në faqe Arjola Shehun, shkruan lajmi.net.

“Sonte sytë zemra”, shkruan Kelvi pranë postimit. Moderatorja i bën me shenjë ndërsa ai nuk nguron të veprojë menjëherë. Të dy ishin mysafir në ‘Vizioni i pasditës’.

Arjola njihet si njëra ndër femrat e cila ka një stil të veçantë dhe në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve./Lajmi.net/

TAGS