Nuk i përshëndeti fare, kështu i injoroi Ibrahimoviç tifozët e tij kosovarë

Nuk i përshëndeti fare, kështu i injoroi Ibrahimoviç tifozët e tij kosovarë

Zlatan Ibrahimoviç para pak minutave mbajti seancën e parë stërvitore me shokët e tij të skuadrës së Suedisë në ‘Fadil Vokrri’.

Suedia nesër do të luaj ndeshjen ndaj Kosovës në Prishtinë, për fazën para-kualifikuese në Kupën e Botës ‘Katari 2022’.

Me të dal nga stadiumi, shumë tifozë kosovarë ishin mbledhur për ta përshëndetur yllin e AC Milan, Zlatan Ibrahimoviç.

Mes shumë thirrjeve ‘Ibra, Ibra’ – lojtari suedez që e quan vetën edhe ‘ZOT’, pritoi t’i përshëndeste tifozët kosovarë.

Një reagim tejet i ftohur dhe negativ nga një lojtar si Zlatan Ibrahimoviç.

TAGS