Nuk fshihen më! Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare, fotot duke u puthur

Nuk fshihen më! Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare, fotot duke u puthur

 


Nuk fshihen më! Arbër Çepani, ish-fituesi i Big Brother 1, ka zbuluar se është në një lidhje dashurie përmes një fotoje të publikuar në “Instagram” dhe partnerja e tij është një personazh i njohur publik (

Me foton më të ëmbël, duke e uruar për ditëlindje teksa e përqafon, Arbëri tregoi shfaqi gjithë lumturinë që ndjen përkrah gjysmës së tij më të mirë, e cila është moderatorja Arnita Beqiraj, e njohur si Miss Shqipëria 2010.

Festimet për ditën e lindjes së partneres së ish-fituesit të “Big Brother 1” u bënë në jug, ku siç lihet të kuptohet organizuesi kryesor i kësaj surprize ka qenë vetë ai.

Po ashtu, moderatori ka ndarë me ndjekësit një video shumë romantike nga festa e ditëlindjes. Arbri dhe Arnita shihen duke u puthur.

TAGS