Nuk dorëzohet Juventus, synon transferimin e yllit nga Barcelona

Nuk dorëzohet Juventus, synon transferimin e yllit nga Barcelona

Juventusi synon transferimin e Samuel Umtitit.

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti është në radarin e Juventusit, raporton Mundo Deportivo.

Bianconeri është duke e shikuar francezin 27 vjeçar si zëvendësues të mundshëm të Giorgio Chiellinit, që është duke shkuar drejt fundit të karrierës së tij.

E përveç tij Juventusi në listën e transferimeve ka edhe Sokratis Papastathopoulosin, Nikola Milenkoviqin dhe David Alaban.

TAGS