Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Engji dhe Shyhretja

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Engji dhe Shyhretja

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet ajo bashkë me Shyhreten, pa pikë grimi.

Në këtë foto, të dyja po duken shumë më ndryshe se ç’jemi mësuar t’i shohim./ORAinfo/

TAGS