Nuk do t’iu besoni syve, kështu e ndryshan operacionet plastike gruan e Lutfi Hazirit

Nuk do t’iu besoni syve, kështu e ndryshan operacionet plastike gruan e Lutfi Hazirit

Lutfi Haziri dhe Mirvete Bajrami apo ndryshe e njohur si ‘Mika’ ka vite që janë bashkë.

Ata janë të martuar e prindër të katër fëmijëve.

Ndryshe, Lutfiu është i pari i komunës së Gjilanit, kurse bashkëshortja e tij Mirvetja dikur ishte këngëtare mjaft aktive në skenën muzikore, e tash ka vite që nuk ka lansuar ndonjë projekt.

Mika shpesh përflitet për pamjen e saj të jashtme ese si nuk është plakur ende, por, duke nxjerrë imazhe nga arkivi i saj i dikurshëm si këngëtare, vërehet se Mirvetja nuk i ka rezistuar “epokës së operacioneve”.

Ndryshimi i saj është aq i madh, sa me siguri edhe Luta e ka pas të vështirë të pajtohet me pamjen e saj të re.

Por, tani ai është mësuar me bashkëshorten e tij të bukur, e përveç saj as vajzat e tij nuk kanë lënë pa kryer botox.

Para ndërhyrjeve kirurgjike:

TAGS