Norwich City e prezanton Milot Rashicën me postimin e Kim Kardashian!

Norwich City e prezanton Milot Rashicën me postimin e Kim Kardashian!

Milot Rashica tashmë ndodhet në Angli.

Ai është i gatshëm të nisë përgatitjet për sezonin e ri me klubin e ri, Noreich City.

Norwich e ka prezantuar Rashicën me postimin e bërë nga Kim Kardashian në vitin 2019: “Ai është këtu dhe është perfekt!”.

Një konfirmim që Norwich City e vlerëson shumë sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe vërtet pret shumë nga Milot Rashica sezonin 2021/22.

Rashica ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me Norwichin.

TAGS