Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’

Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një video e veshur në një fustan të zi e me të cilin zbulon më shumë se që duhet.

Me këtë veshje Nora shfaqet më provokuese se kurrë./ORAinfo/

TAGS