Nora Istrefi tërheq vëmendjen me kostumin e ngushtë

Nora Istrefi tërheq vëmendjen me kostumin e ngushtë
14:39 | 25 Tetor 2019

Nora është paraqitur plot sharm në ‘eventin’ e fundit.

Nora Istrefi edhe pse nënë, po arrin të mbaj format e mira trupore me të cilat ka fascinuar sërish në postimin e fundit të bërë, shkruan lajmi.net.

E ftuar në një organizim, këngëtarja ishte paraqitur me një kostum të ngushtë i cili ekspozonte linjat perfektë të artistes.

Pëlqimet e ndjekësve nuk kanë munguar, brenda pak orëve Nora arriti mijëra pëlqime dhe shumë komente përgëzuese për stilin e saj unik. /Lajmi.net/

TAGS