Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ndjerë në rrjetet sociale lajmëronte se nëna e tij ndërroi jetë.Më pas Roberti ka publikuar një foto me nënë e tij ku shkruante vetëm pak fjalë, teksa dhimbja duket se e ka bërë shumë të vështirë të shprehet.

“Pusho e qetë mami jem. Për ty me shkru kam shumë, por po e lë me kaq”, shkruan ai.

Nga ana tjetër nuk kanë munguar as disa fjalë zemre për ish-vjehrrën edhe nga Nora Istrefi, e cila ka publikuar një foto të Teutës krah Renes ku shkruan:

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime. Të kam dashur dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq vlera të pushoj e qetë në paqe”.

TAGS