Nora Istrefi bën zgjedhjen mes motrës dhe burrit të saj

Nora Istrefi bën zgjedhjen mes motrës dhe burrit të saj
13:21 | 4 Gusht 2019

Nora Istrefi dha një përgjigje shumë interesante.

Nora Istrefi ishte mysafirja e fundit në rubrikën ‘Kë Zgjedh’ në kuadër të emisionit ‘Mirage’ shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte shumë vështirësi të bëj zgjedhje midis personave këtë javë, e njëra nga pyetjet më të sikletshme ishte ajo ‘Era apo Roberti’.

Por Nora kishte një përgjigje të cilën mund ta kuptoni në videon e më poshtme të shkëputur nga intervista. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS