Njihuni me motin për ditën e parë të nëntorit

Njihuni me motin për ditën e parë të nëntorit

Instituti Hidrometereologjik i Kosovës njofton se të dielën do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-18
gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-6 m/s./Blic

TAGS