Një zonjë e vërtetë, kjo është nëna e Arjolës

Një zonjë e vërtetë, kjo është nëna e Arjolës

Arjola Demiri, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ajo bëri famë të madhe me rolin e “Xhbanes” në serialin “O sa Mirë”, duke u bërë kështu një aktore shumë e dashur për publikun e gjerë, shkruan ORAinfo.

Arjola ka qenë shumë e suksesshme në jetën profesionale, por që në jetën private nuk ka pasur shumë fat.

Ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj, por që tre fëmijët e saj i ka rritur me shumë sakrifica. Arjola, gjithmonë ka qenë falënderuese për prindërit dhe familjen e saj të ngushtë që i kanë qëndruar pranë.

Shikoni se çfarë zonje e ka nënën Arjola./ORAinfo/